درباره ما

واحد تولیدی پایا پین صنعت در سال ۱۳۷۵ هجری شمسی با هدف طراحی ،ساخت و تولید انواع خارهای صنعتی به ویژه پین چاکدار فنری تاسیس گردید .

این واحد تولید با بکارگیری کارشناسان متخصص و مجرب توانسته است در جهت تولید پین چاکدار فنری گامهای موثری بردارد و بعنوان اولین و تنها تولید کننده این محصول در ایران مطرح گردد .

با توجه به تخصصی شدن تولیدات ، این واحد تولیدی در سال ۱۳۹۸ با تغییر نام از پایا پین صنعت به پانا پین صنعت پانیک و نام تجاری PANA PIN در زمینه تولید انواع پین های چاکدار فنری و خارهای صنعتی فعالیت خود را به صورت تخصصی و تک ثلث ادامه داده و در سال ۱۳۹۹ با ثبت شرکت رسمی به نام پایا صنعت فنر خاوران و نام تجاری PANA PIN توانستیم با شرکت های بزرگ دولتی از جمله شرکت نیرو محرکه همکاری نموده و کیفیت محصولات خود را ارتقاء داده و رقیب سرسخت محصولات خارجی شویم .

ما توانسته ایم با تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب جایگاه خود را در میان مجموعه شرکت های قطعه سازان خودرو تثبیت نموده و نیز مشتریان متعددی از بازار ناظم الاطباء تهران و میدان قزوین تهران و شهر های صنعتی از جمله تبریز ، اصفهان ، مشهد و قزوین را به خود جذب نماییم .